Dažniausiai užuodami klausimai

Susirgus Covid-19 liga, kaip ir bet kuria kita liga, asmuo turi kreiptis į šeimos gydytoją, kuris diagnozuoja ligą, skiria gydymą, prireikus išrašo nedarbingumo pažymėjimą ir patvirtina pasveikimo faktą.
Jei asmuo pajuto užkrečiamai ligai būdingus simptomus darbe, vadovaudamasis įstaigos nustatyta vidaus tvarka turėtų informuoti darbdavį ir kreiptis į savo šeimos gydytoją.
Jei asmuo užkrečiamosios ligos simptomus pajuto namie, tokiu atveju neturėtų vykti į darbą, bet kreiptis į šeimos gydytoją. Darbdavys turi būti informuojamas vadovaujantis įstaigos nustatyta vidaus tvarka.

slauga namuose;

slauga poliklinikoje;

slauga ligoninėje;

paliatyvioji slauga (tai visapusiška pacientų, sergančių neišgydomomis, progresuojančiomis ligomis, priežiūra. Paliatyviosios pagalbos paslaugos gali būti teikiamos tiek gydymo įstaigose, tiek paciento namuose).

Už duomenų pateikimą į e. sveikatos sistemą ir pateiktų duomenų tikslumą atsako sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios įstaigos, todėl neteisingus duomenis gali ištaisyti sveikatos priežiūros įstaiga, kuri juos atliko.